ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Ігри на увагу

Увага відіграє дуже важливу роль у нашому житті. Батьки радять своїм дітям, щоб ті були уважнішими на уроках, бо знають: це підвищить успішність. Звичайно, треба бути уважними на дорозі, щоби вчасно помітити машину. Розсіяна увага частенько призводить до різних неприємностей: наприклад, можна зіткнутися з ким-небудь, або порізатися гострим предметом, або спіткнутися об камінь, або навіть впасти в люк...

Звичайно, увага важлива не лише для дітей, а й для дорослих. Зараз розвивати цю здатність мозку стало набагато простіше за допомогою ігор на увагу.

Навіщо ж дорослій людині розвивати увагу? Причин дуже багато. Ми опишемо лише декілька:

Це лише кілька прикладів, але насправді їх набагато більше. Тому варто приділяти час розвитку уваги, а робити це у процесі гри – і приємніше, і легше.

На нашому сайті Ви можете грати в ігри для розвитку уваги онлайн:

Наші ігри на розвиток уваги розроблені таким чином, що у процесі тренування розвиваються різні характеристики цієї когнітивної функції. Ви можете самі вибрати, яку властивість уваги хочете тренувати: стійкість, вибірковість, обсяг або переключення. Можна вибрати одне, а можна й усі одразу. За бажанням Ви можете скористатися нашою програмою розвитку уваги.

Коли Ви зареєструєтесь, то зможете спостерігати зростання своїх здібностей на графіках. Це є перевагою комп'ютерних ігор на увагу та особливістю нашого сайту. Ми надаємо повну статистику щодо розвитку і самої здібності, і її характеристик.

Тренуйте увагу за допомогою наших онлайн-ігор 15-20 хвилин на день, і вже за 2-3 тижні Ви відчуєте перші результати. Приступайте просто зараз!