ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Ігри для розвитку пам'яті

Ігри для розвитку пам'яті в сучасному світі стають дедалі популярнішими. І це цілком зрозуміло, адже ми живемо, можна сказати, у вік інформаційної революції, коли потік відомостей обрушується на людину не лише з газет; коли телебачення, Інтернет, рекламні борди та навіть радіо в супермаркетах роблять цей потік безперервним. І, звичайно, в ньому може загубитися або забутися важлива, корисна, та й просто цікава інформація, для запам'ятовування якої Ви, можливо, докладали зусиль. Тому як ніколи актуальним стає питання розвитку пам'яті.

Чому саме ігри, що розвивають пам'ять? Тому що всім відомо, що людині легше та простіше розвиватися в ігровій формі. Згадайте, як легко діти навчаються, якщо застосовувати ігровий підхід. Та й дорослі в цьому не відрізняються від дітей, тому зараз в Інтернеті можна легко знайти онлайн-ігри для тренування пам'яті дорослих людей.

Але більшість з них не дає систематичного та комплексного розвитку, не кажучи вже про те, що не завжди легко розібратися, яку саме якість пам'яті Ви розвиваєте: точність, обсяг чи швидкість. Крім того, виникають проблеми з відстеженням результатів за тривалий період. Більшість ігор для покращення пам'яті не надають статистику, завдяки якій Ви могли б побачити особистий прогрес у розвитку пам'яті загалом та кожної з її якостей окремо. Тренажери для пам'яті від кампанії «Бітрейніка» позбавлені цих недоліків. Ми пропонуємо комплексний підхід, що включає розвиток мозку в цілому та покращення пам'яті зокрема. Крім того, тут Ви завжди можете подивитися статистику та побачити прогрес власних результатів.

Бітрейніка, за допомогою наведених нижче ігор на пам'ять, дозволить Вам тренувати:

Крім того, Ви можете скористатися програмою розвитку пам'яті, складеною та рекомендованою нашими фахівцями.