ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Ігри для розвитку мозку

У сучасному світі люди все частіше замислюються над самовдосконаленням, особистісним зростанням та розвитком мозку, адже тільки постійний розвиток може забезпечити успіх у житті. Іншим важливим фактором є те, що ігри для мозку сприяють покращенню здоров'я, оскільки регулярні інтелектуальні тренування є відмінною профілактикою проблем з мозком у похилому віці

Розвиток основних когнітивних функцій мозку, пам'яті, мислення, уваги та сприйняття, безумовно принесе Вам плоди в багатьох сферах життя:

Мета компанії Бітрейника - допомогти Вам у розвитку мозку за допомогою онлайн-ігор. У Вас є можливість тренувати в такий спосіб багато дуже важливих здібностей:

Ваш мозок здатний розвиватися у будь-якому віці завдяки такій властивості як нейропластичність. Мова йде про здатність мозку змінюватися під дією отриманого досвіду, а також відновлювати втрачені зв'язки після пошкодження або у відповідь на зовнішні впливи. Все це означає, що Ваш мозок за необхідності здатний завдяки думкам та діям впливати на власну структуру та функціонування, змінюючи їх. Це відкриває перед Вами чудові нові можливості, а ігри для тренування мозку зроблять процес розвитку захоплюючим, посильним, реальним та дієвим. Тож спробуйте! У вас все вийде! Справа за малим – розпочати!

Після того, як Ви зареєструєтеся та оберете здібності, яким хочете приділити більше уваги, ми складемо для Вас персональну програму розвитку. Якщо Ви волієте залишити вибір за нами, Бітрейника запропонує Вашій увазі спеціально розроблену програму, мета якої – комплексний розвиток основних пізнавальних функцій мозку.

Наші унікальні онлайн-ігри будуть підібрані таким чином, щоб досягти максимального ефекту від кожного тренування. Крім того, Ви можете розвивати кілька когнітивних функцій мозку одночасно. Також є можливість відстежувати статистику та спостерігати прогрес своїх результатів.

Приступайте зараз!