ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Нумізмат

Чи багато часу у Вас займає засвоєння та запам'ятовування нової інформації? А скільки його потрібно, щоб згадати та відтворити вивчений матеріал? Адже це дуже важливо! Якщо Вам доводиться довго зубрити кілька пропозицій для презентації чи доповіді, а потім ще й згадувати виходить через слово, заїкаючись, то в такому разі дуже складно досягти успіху у необхідній справі. Звичайно, цей опис дещо перебільшений, але він дуже добре показує суть проблеми.

Якщо Ви відчуваєте труднощі при запам'ятовуванні нового матеріалу, Вам може допомогти тренування швидкості пам'яті. Пропонуємо для цієї мети скористатися тренажером для розвитку пам'яті - онлайн-грою "Нумізмат". В її основі лежить так зване завдання n-back або n-назад, яке є однією з найпопулярніших вправ для розвитку когнітивних функцій.

У 1958 році Уейн Кірхнер запропонував початковий варіант цього завдання для дослідження вікових відмінностей при обробці швидких потоків інформації. Потім дослідники запропонували використовувати її для розвитку когнітивних функцій мозку.

Сутність завдання n-назад полягала в тому, що випробуваному пропонувалося запам'ятати цифру, літеру або картинку, порівняти її з наступною і вказати, збігаються вони чи ні.

В онлайн-грі для розвитку пам'яті «Нумізмат» Вам потрібно порівнювати монети різних країн та різного номіналу. Звичайно, час у Вас обмежений: ми ж розвиваємо швидкість пам'яті! З кожним досягнутим рівнем завдання ускладнюватиметься, згодом Ви навчитеся порівнювати монети через два і навіть набагато більше кроків тому. Крім того, завдяки цій грі Ви дізнаєтеся багато нового про кожну з отриманих в ігрову скарбничку монет, познайомитеся з їхніми історіями, дізнаєтесь про їхню справжню цінність.

Тренуйтеся щодня по 15-20 хвилин, і Ви відчуєте суттєві зміни своїх здібностей. Якщо Ви хочете систематично тренувати всі якості пам'яті, зверніть увагу на нашу спеціальну програму тренування пам'яті.