ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Ігри на увагу та пам'ять

Роль уваги та пам'яті у нашому житті важко переоцінити. Від цих функцій нашого мозку залежать і здатність до навчання, і швидкість виконання поставлених завдань, і навіть взаємини з людьми. Адже якщо Ви неуважні під час знайомства з новою людиною, згодом Вам буде нелегко згадати її обличчя та ім'я, а отже, і складніше налагодити з нею взаємини.

Складно уявити можливість розвитку уваги і пам'яті нарізно, оскільки їх взаємозв'язок нерозривний. Якщо вся наша увага сконцентрована на інформації, яку ми чуємо або читаємо, нам набагато легше її запам'ятати. Крім того, доведено, що навчання в ігровій формі ефективніше як для дітей, так і для дорослих. Саме тому ми пропонуємо Вам розвивати пам'ять та увагу за допомогою онлайн-ігор на нашому сайті:

Якщо Ви ставитеся серйозно до розвитку цих здібностей і хотіли б тренуватися систематично, наш сайт - для Вас. Під час реєстрації Ви зможете вибрати ті якості здібностей, якими хочете зайнятися в першу чергу. На підставі Вашого вибору буде складено комплекс вправ. Ви можете також піти іншим шляхом, скориставшись нашими програмою розвитку уваги або програмою розвитку пам'яті.

На нашому сайті Ви зможете стежити за статистикою Ваших результатів. Прогрес у тренуваннях відображатиметься на графіках. Тренуйтеся щодня по 15-20 хвилин, і Ви не тільки графічно наочно побачите покращення своїх результатів, але й відчуєте їх на собі, виявивши, що можете легко запам'ятати ім'я людини, з якою познайомилися, або список необхідних покупок, або важливу подію. Ви, та й не тільки Ви, помітите, що почали працювати більш ефективно. Сподіваємося, що наші ігри на увагу та пам'ять допоможуть Вам досягти справжнього успіху!

Не відкладайте на потім! Почніть просто зараз!