На головну
image

Тренування пам'яті

Програма тренування за допомогою ігрових тренажерів онлайн

Почати тренування

Наші фахівці створили цю програму спеціально для тренування пам'яті. Вона містить вправи для покращення короткочасної зорової пам'яті, довготривалої, слухової пам'яті, а також концентрації уваги. Розвиває обсяг пам'яті, її швидкість та точність.

Як це працює

Психологами давно встановлено, що покращення пам'яті досягається шляхом виконання певних вправ. Так, наприклад, дослідження Сюзанни Йеггі (Susanne M. Jaeggi, USA) 2008 показали, що завдяки регулярним тренуванням у виконанні завдання n-назад можна за короткий термін помітно розвинути здатність логічно мислити, сприймати нове, запам'ятовувати його, вирішувати незвичні завдання , а також покращити робочу пам'ять та здатність концентруватися.

Чому це працює

При регулярному виконанні одних і тих самих розумових операцій відповідні нейронні шляхи розвиваються. Збільшується кількість клітин, задіяних у процесі мислення, унаслідок чого мозок починає ефективніше виконувати поставлене завдання. Це явище отримало назву "нейропластичність". Доведено, що завдяки тривалому виконанню одних і тих самих розумових операцій можна відновлювати і вибудовувати нові нейронні зв'язки. Виконуючи певні вправи для тренування пам'яті, Ви зможете суттєво покращити її показники.

Як тренуватися

Онлайн-тренажери для развитку мозку

5 вправ щодня

15

хвилин на день

Бітрейніка підбере для Вас комплекс тренажерів, кожен з яких розвиває ту чи іншу характеристику пам'яті. Щодня Вам будуть пропонуватись для виконання 5 завдань, що займе 15-20 хвилин Вашого часу.

Усі тренажери Бітрейніки є спеціалізованими онлайн-іграми, які не тільки покращують різні когнітивні функції мозку, а й захопливі самі по собі. Займаючись на них, Ви отримуєте можливість розвинути себе, проводячи час із задоволенням і великою користю, тобто поєднуючи приємне з корисним.

Яким буде результат

Ваші здібності покращуються
 • Пам'ять
  462
 • Увага
  250
 • Мислення
  291
 • Сприйняття
  485

Бітрейніка постійно оцінюватиме стан Вашої пам'яті. За допомогою наочних графіків Ви будете спостерігати, як пам'ять покращується з кожним днем.

Регулярні вправи для розвитку пам'яті, займаючи не так багато часу, вже за 20 днів дадуть відчутні результати. Заняття на тренажерах Бітрейніки значно покращать Вашу робочу пам'ять та інтелект. Незабаром Ви виявите, що стали більш ефективно вирішувати поточні завдання, які неминуче виникають у нашому житті. Вже через два тижні занять Ви зможете легко запам'ятати 20 довільних слів з одного прочитання.