На головну
image

Розвиток уваги

Програма тренування за допомогою ігрових тренажерів онлайн

Почати тренування

Наші експерти створили цю програму навчання спеціально для розвитку уваги. Вона складається з вправ, що розвивають стійкість, переключення, вибірковість довільної уваги. Розвиток уваги вкрай важливий для процесів запам'ятовування та мислення.

Як це працює

Увага – це особливий стан психіки, який дозволяє нам сприймати як зовнішній світ, так і внутрішні переживання.

Розвиток уваги передбачає оволодіння вмінням концентруватися, не відволікаючись на перешкоди; за необхідності – швидко перемикатися з однієї справи на іншу; довгостроково утримувати увагу, незважаючи на монотонність виконуваних процесів; охоплювати увагою відразу кілька предметів чи занять.

Спеціально розроблені ігри-тренажери для мозку з навантаженням, що поступово підвищується, допоможуть Вам у цьому. Бітрейніка розвиває основні властивості уваги: вибірковість, переключення, стійкість та об'єм.

Вправи на розвиток уваги навчать контролювати її, допоможуть вам стати незалежними від стресів і втоми, перепадів настрою та монотонних справ.

Чому це працює

Завдяки такій властивості мозку як нейропластичність, людський мозок здатний на дива: наприклад, відновлювати зруйновані нейронні зв'язки та прокладати нові. Він змінюється разом з кожною дією, яку ми робимо, перетворюючи свої схеми на вирішення поставленого завдання.

Наш мозок любить навантаження, він створений з розрахунком на навчання та здобуття нових знань, і пластичність закладена в ньому від природи. Коли ми з цікавістю чимось займаємося, він просто «оживає». Якщо додати до цього мотивацію, позитивний настрій та трохи вільного часу, то результат не забариться стати очевидним.

Як тренуватися

Онлайн-тренажери для развитку мозку

5 вправ щодня

15

хвилин на день

Бітрейніка щодня запропонує Вам виконати 5 онлайн-вправ на увагу, кожна з яких відточує одну з її основних властивостей. Всі тренажери Бітрейніки виконані у формі захоплюючих ігор з рівнем складності, що поступово підвищується. Ваші досягнення та успіхи відображатимуться на наочних діаграмах і графіках. Заняття займатимуть у Вас лише 15-20 хвилин на день

Яким буде результат

Ваші здібності покращуються
 • Пам'ять
  462
 • Увага
  250
 • Мислення
  291
 • Сприйняття
  485

Удосконалюючи увагу, ми тим самим дбаємо про складний механізм, що зберігає важливу інформацію в короткочасній та оперативній пам'яті й постачає її в банк довготривалої пам'яті. Добре розвинена увага - необхідна умова ефективного засвоєння нових знань і вмінь, подолання нових рубежів. Крім того, вона сприятливо позначається на якості взаємовідносин із людьми, роблячи нас цікавими, здатними до навчання, умілими й успішними.

Згідно зі статистикою, вже через 2 тижні безперервних занять на тренажерах здатність концентрувати увагу помітно покращується, вносячи відчутні позитивні зміни в різні сфери життя.