ПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ

Інші ігри:

Ігри на мислення

Ігри на мислення набирають все більшої популярності, тому що у повсякденному житті ми не особливо часто тренуємо свій мозок, а «розім'яти» його хочеться, і найприємніше це робити в ігровій формі. До того ж якщо мислення не розвивати, воно поступово деградує. Відома фраза говорить: «Як ми мислимо, так ми і живемо!». Тобто якщо людина повільно думає, то вона і повільно приймає рішення, повільно діє, повільно живе. Але світ довкола нас змінюється дуже швидко. Тому досягти успіху в ньому можливо тільки якщо встигати за ним або навіть бути на крок попереду.

Ігри, що розвивають мислення, навчать Вас виконувати дії в розумі, прораховувати ситуацію на кілька кроків наперед, аналізувати, виділяти головне, узагальнювати та робити відповідні висновки. Усі ці навички обов'язково стануть Вам у пригоді у повсякденному житті: зіткнувшись із важкими завданнями в реальних життєвих ситуаціях, Ви зможете вирішити їх набагато простіше.

За допомогою наших онлайн-ігор на мислення Ви значно покращите пам'ять, уяву, здатність аналізувати і навіть швидкість реакції.

Давайте розберемося у термінології – що таке «мислення»? З погляду фізіології та психології, найбільш правильним вважають таке визначення: «Мислення – це найвищий ступінь пізнання та теоретичного освоєння навколишнього світу на основі знань, уявлень та висновків». Тобто коли Ви на основі своїх знань робите певні висновки, Ви мислите. Мислення тісно пов'язане з дією та мовленням. Таким чином, Ви тренуєте мислення, здійснюючи дії в розумі, аналізуючи ситуацію та виводячи нові судження навіть у грі. Саме подібне тренування ми пропонуємо дорослим у іграх для мислення.

Щоб розвивати мислення, Вам потрібно пройти нескладну реєстрацію, і тоді ми складемо особисто для Вас програму розвитку з урахуванням здібностей, яким Ви бажаєте приділити більше уваги. Ми хочемо допомогти Вам досягти максимального ефекту, тому рекомендуємо тренуватися за допомогою наших ігор на розвиток мислення щодня, адже регулярність та сталість швидше приносять бажані результати. Також Ви можете спробувати нашу спеціалізовану програму, яка включає найбільш ефективні вправи для розвитку мислення.

Тренуйтеся по 15-20 хвилин щодня, і дуже скоро самі відчуєте результати.

Приступайте до тренування прямо зараз!