На головну
image

Розвиток мислення

Програма тренування за допомогою ігрових тренажерів онлайн

Почати тренування

Наші експерти створили цю програму тренування з акцентом на розвиток мислення. Вона містить вправи для розвитку когнітивних функцій мозку, критично важливих для процесів мислення. Таких як пам'ять, увага, аналіз і синтез тощо. Вона збільшує швидкість мислення та інші здібності.

Як це працює

Завдяки мисленню людина пізнає сутність предметів та явищ, виявляє закономірні зв'язки та відносини між ними. Мислення дає нам можливість робити логічні висновки, осмислювати та структурувати інформацію, воно стимулює пам'ять та інтелект. Один із шляхів тренування мозку – виконання вправ для розвитку мислення на тренажерах Бітрейніки. Ігрові завдання охоплюють різні операції процесу мислення, стимулюють розвиток пам'яті, уваги та образного мислення, але слід пам'ятати, що, як і за будь-якого фізичного тренування, тут важлива регулярність занять.

Чому це працює

Доведено, що завдяки тренуванню мозку можна відновлювати та вибудовувати нові нейронні зв'язки, що відкриває перед нами реальні можливості на шляху самовдосконалення.Якщо Ви тривалий час виконуєте певну інтелектуальну задачу, відповідні їй нейронні шляхи розвиваються, та Ви починаєте виконувати її краще та швидше. Завдяки цій дивовижній властивості мозку, що отримала в науці назву "нейропластичність", ми маємо можливість розвиватися, пристосовуватися до мінливих умов і самовдосконалюватися. Що працює – те розвивається!

Як тренуватися

Онлайн-тренажери для развитку мозку

5 вправ щодня

15

хвилин на день

Бітрейника сформує для Вас програму навчання, що включає вправи для тренування мислення. Всі наші тренажери оформлені у вигляді захоплюючих ігор.

Вправи на розвиток мислення включають завдання на аналіз та синтез, швидкість мислення, уяву, дії в розумі та інші. Щодня вам будуть пропонуватися для виконання 5 вправ. Загальний час занять складає 15-20 хвилин на день.

Яким буде результат

Ваші здібності покращуються
 • Пам'ять
  462
 • Увага
  250
 • Мислення
  291
 • Сприйняття
  485

Бітрейника постійно оцінюватиме Ваші результати, наочно демонструючи їх за допомогою графіків та спеціальних індикаторів. Практика показує, що вже через 2 тижні щоденних тренувань покращуються пам'ять і здатність концентруватися, з'являється впевненість у своїх силах і готовність братися за складніші інтелектуальні завдання.